Dinlemek / İzlemek İçin Dokunun
Thundercat - 'Them Changes' (Official Video)
Kamasi Washington
Caz Jazz - Vokal Caz Ve Smooth Jazz
21 Temmuz 2015
Sanatçıya Dön
'Them Changes'
Written and Produced by S. Bruner / S. Ellison
Bass, Vocal - S. Bruner
Keyboards, Programming - S. Ellison
Saxophone - Kamasi Washington
Piano - Dennis Hamm
Cast (in order of appearance):
Delane Vaugh, Iñigo Abaroa, Thundercat, Victoria Johnson, Krista Gay, Londyn Maze, Cristian Vera
Directed by Carlos Lopez Estrada
Produced by Zach Wechter
EP: Danielle Hinde for Doomsday Entertainment
Director of Photography: Nicholas Wiesnet
Production Designer: Tyler Jensen
Editor: Ernie Gilbert and Carlos Lopez Estrada
VFX: Tanner Merrill, Cameron Clark, Tim Hendrix, The Jordan Freda Company
Additional Photography: Eric Ulbrich
Wardrobe: Jordy Scheinberg
Samurai Stunts: Damien Bray and Caitlyn Dechelle
Production Manager: Alissa Torvinen
Production Supervisor: Kelli Kay
Follow Thundercat -
#Thundercat #FlyingLotus #Brainfeeder #KamasiWashington #DennisHamm #ThemChanges #TheBeyondWhereTheGiantsRoam #MusicVideo #NewMusic #Music #Bass
Yorum yapmak için giriş yapın.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz!
Çalma Listesi (Sıradaki Parçalar)
Kamasi Washington: Tiny Desk Concert
21 Ekim 2024
Kamasi Washington - Street Fighter Mas
20 Haziran 2018
Ibeyi - Deathless feat. Kamasi Washington (Official Music Video)
31 Ağustos 2017
Kamasi Washington - Truth (Director's Cut)
12 Nisan 2017
Run The Jewels - Thursday In The Danger Room (feat. Kamasi Washington) | From The RTJ3 Album
25 Aralık 2016
Thundercat - 'Them Changes' (Official Video)
21 Temmuz 2015
Kamasi Washington - 'Clair de Lune'
12 Mayıs 2015
Kamasi Washington - 'Cherokee'
12 Mayıs 2015
Kamasi Washington - 'Change of the Guard'
12 Mayıs 2015
Kamasi Washington - 'Re Run Home'
11 Mart 2015
Müzik Kategorisi Canlı Sohbet Kök Kategori Ortak Oda
Tüm müzik kategorileri için merkezi canlı sohbet ve ses odası 24 Saatlik Geçmiş
Bağlanıyor...
0 Çevrimiçi
Sesli Sohbet
Kimse yok.
Çevrimiçi ()
Mesajlar yükleniyor...